Partner serwisu

Kolejny etap budowy obwodnicy Niemodlina – pojedziemy inaczej

inf. pras. 06.05.2020

Kolejny etap budowy obwodnicy Niemodlina – pojedziemy inaczej
fot. GDDKiA Opole
Od środy 6 maja zamknięta będzie droga wojewódzka nr 435 na odcinku ok. 200 metrów. Zmiana jest związana z wejściem w kolejny etap prac przy budowie obwodnicy Niemodlina w ciągu drogi krajowej nr 46.
Na czas przebudowy GDDKiA wyznaczyła objazdy:

– pojazdy jadące z Opola drogą wojewódzką nr 435 w kierunku Niemodlina będą kierowane na objazd Obwodnicą Piastowską (docelowo droga krajowa nr 45) w kierunku Obwodnicy Północnej (droga krajowa nr 46/94). Na węźle Obwodnicy Piastowskiej z Obwodnicą Północną pojazdy będą kierowane na drogę krajową nr 46 w kierunku Nysy;

– pojazdy jadące z kierunku Niemodlina drogą krajową nr 46 w kierunku Wawelna kierowane będą na objazd drogą krajową nr 46 w kierunku Opola do skrzyżowania z Obwodnicą Piastowską (drogą krajową nr 45), gdzie pojazdy będą kierowane na obwodnicę w kierunku Raciborza i dalej drogą wojewódzką nr 435;

– pojazdy jadące z kierunku Prószkowa (drogą wojewódzką nr 429) w kierunku Niemodlina będą kierowane na objazd drogą powiatową nr 1763 O w kierunku Opola do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 435. Dalej pojazdy będą poruszać się trasą objazdu jak dla pojazdów jadących drogą wojewódzką nr 435.

 

Wdrożona zmiana organizacji ruchu tj. zamknięcie odcinka DW-435, będzie obowiązywało do II kwartału przyszłego roku.

Wykonawca prowadzi prace starając się minimalizować utrudnienia dla kierowców, aby docelowo trwały one możliwie najkrócej.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony