Partnerzy serwisu:

Kolejny krok w kierunku realizacji A2 Warszawa − Kukuryki

Magdalena Romanowska 19.02.2020

Kolejny krok w kierunku realizacji A2  Warszawa − Kukuryki
Fot. Google Maps
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg na pełnienie nadzoru autorskiego nad trzema odcinkami trasy A2 Mińsk Mazowiecki – Siedlce. Chodzi o fragmenty: od węzła Ryczołek do węzła Groszki, od węzła Groszki do węzła Gręzów i od węzła Gręzów do węzła Swoboda.
Zadaniem wykonawcy będzie pełnienie nadzoru nad kontynuacją projektowania, weryfikację dokumentacji projektowej, jej kompletności, wzajemnej zgodności, weryfikacja wyników dokonania kontrolnych obliczeń w celu znalezienia ewentualnych błędów. Do tego dojdzie również zarządzanie, pełnienie nadzoru inwestorskiego oraz kontrolę nad realizacją robót aż do daty wystawienia ostatecznego świadectwa płatności.

 
Mapa: GDDKiA

Wyłoniony w przetargu podmiot będzie zajmował się też wykonywaniem zadań z uwzględnieniem wymogów i wytycznych Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Przypominamy, że w styczniu rozstrzygnięto pierwszy przetarg na budowę autostrady A2 w stronę Siedlec. GDDKiA wybrała ofertę firmy Intercor, której wartość wyniosła (499,7 mln zł). W drugim przetargu, na odcinek Gręzów – Siedlce Zachód, jako najkorzystniejsza została oceniona Polaqua. Na rozstrzygnięcie czeka przetarg na odcinek Groszki – Gręzów (najtańszy był chiński Stecol Corporation).
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony