Partnerzy serwisu:

Kolejny przetarg na dokończenie obwodnicy Wałcza na S10

Magdalena Romanowska 20.02.2020

Kolejny przetarg na dokończenie obwodnicy Wałcza na S10
fot. GDDKiA
Ruszył czwarty z zaplanowanych przetargów na wykonanie pozostałych po poprzednim wykonawcy prac na obwodnicy Wałcza. Tym razem chodzi o wykonanie kanału technologicznego.
Zadaniem wykonawcy w tym przetargu będzie budowa kanału technologicznego, budowa studni teletechnicznych kompletnych, budowa studni teletechnicznych montaż pokrywy i czyszczenie ułożonego kanału.

Dokończenie robót na obwodnicy zostało podzielone na mniejsze przetargi według asortymentów pozostałych do wykonania prac. Ma to zapewnić możliwość uczestniczenia w postępowaniach większej liczby firm, co przełoży się na większą konkurencję w przetargach.

 

Mapa: GDDKiA

Poprzednie przetargu dotyczyły dokończenia nawierzchni, budowy obiektów mostowych i wykonania elementów BRD.

Poprzedni kontrakt na budowę obwodnicy Wałcza został zawarty w maju 2015 roku z firmą Energopol. Miał wartość około 430,5 mln złotych. Droga miała być gotowa w maju 2018 roku. Wykonawca otrzymał przedłużenie czasu na ukończenie o rok ze względu na trudne warunki atmosferyczne w 2017 roku oraz konieczność wprowadzenia zmian projektowych.

Kryteriami wyboru w tym przetargu jest skrócenie terminu realizacji (40 proc.) i cena (60 proc.). Oferty w przetargu można składać do 23 marca 2020 roku.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony