Partner serwisu

Kolejny przetarg na dokończenie S5 Poznań – Wronczyn

Magdalena Romanowska 10.07.2020

Kolejny przetarg na dokończenie S5 Poznań – Wronczyn
fot. GDDKiA
Oddział GDDKiA w Poznaniu poinformował o ogłoszeniu przetargu na dokończenie robót branży elektrycznej i telekomunikacyjnej w ramach budowy ekspresowej S5 Poznań – Wrocław na odcinku Poznań – Wronczyn.
Wykonawca robót zostanie wybrany na podstawie skrócenia terminu realizacji (39 proc.), zatrudnienia osoby bezrobotnej (1 proc.) i ceny (60 proc.). Termin składania ofert mija 14 sierpnia 2020 roku. Zamawiający wymaga wykonania zadania w 120 dni od podpisania umowy.

Jest to kolejny przetarg dotyczący dokończenia trasy S5 Poznań – Wronczyn. Niedawno otworzono ofert w postępowaniu dotyczącym dokończenia robót między ogrodzeniem a krawędzią jezdni, m.in. o przebudowę urządzeń drenarskich, dokończenie budowy zbiorników retencyjno-infiltracyjnych, wykonanie profilowania skarp, humusowania, a także o obsianie trawą i rozbiórkę dróg technologicznych.

Odcinkiem drogi S5 Poznań – Wronczyn kierowcy jeżdżą od grudnia ubiegłego roku. Pierwotnie trasa była wykonywana przez konsorcjum na czele z Toto Construzioni Generali. Firma nie ukończyła zadania, kontrakt został rozwiązany, a pozostały zakres prac GDDKiA podzieliła na mniejsze zakresy, zaczynając od prac, które pozwoliły na wprowadzenie ruchu na obu jedniach ekspresowej piątki.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony