Partnerzy serwisu:

Kongres Infrastruktury Polskiej online za nami. Dziękujemy za Wasz udział!

Redakcja 23.06.2020

Kongres Infrastruktury Polskiej online za nami. Dziękujemy za Wasz udział!
fot. RI
Tegoroczny Kongres Infrastruktury Polskiej ze względu na pandemię, realizowaliśmy w formule online. Przez trzy dni, między 17 a 19 czerwca, wspólnie uczestniczyliśmy w prelekcjach i debatach. Dziękujemy za Państwa liczną obecność!
Pierwszy dzień kongresu poświęcony był planowaniu inwestycji. W obecności m.in. kluczowych inwestorów i wykonawców rozmawialiśmy o planach na najbliższą dekadę (i nie tylko) a także m.in. o prawie, na podstawie którego będą realizowane inwestycje publiczne. Drugi dzień poświęcony był najważniejszym zagadnieniom, które towarzyszą realizacji inwestycji, w tym tych, które wygenerowała pandemia.

Trzeci dzień wydarzenia online poświęcony był przyszłości infrastruktury, także w aspekcie najnowszych technologii, w tym BIM. Każdego dnia, wystąpieniom ekspertów towarzyszyły debaty z udziałem przedstawicieli branży.

Liczby podsumowujące wydarzenie dają nam powody do zadowolenia i pozwalają sądzić, że także i Państwo oceniają je jako udane. Transmisje z kongresu wyświetlane były ponad 46 tys. razy, a system zarejestrował przeszło 21,5 tys. unikalnych użytkowników. Ponad 76 tys. to liczba opisująca tzw. odsłony w tle.

Dziękujemy za tegoroczny udział. W tym roku w formie online spotykaliśmy się po raz pierwszy, jednak w tym wypadku nie chcemy dodawać „ale nie ostatni”. Jeśli będzie trzeba, to będziemy mieli już doświadczenie, które z pewnością wykorzystamy. Wierzymy jednak, że kolejny Kongres będzie mógł się bezpiecznie odbyć w tradycyjnej formule. Zatem do zobaczenia za rok.


PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Kongres Infrastruktury Polskiej 2020
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony