Partnerzy serwisu:

Konin chce połączyć ulice Paderewskiego i Wyzwolenia

Elżbieta Pałys 08.04.2019

Konin chce połączyć ulice Paderewskiego i Wyzwolenia
Fot. Google Maps
Zarząd Dróg Miejskich w Koninie szuka wykonawcy, który wykona drogowe połączenie ulic Paderewskiego i Wyzwolenia. Inwestycja jest związana z modernizacją linii klejowej realizowanej przez PKP PLK.
Zadanie ma obejmować budowę nowego odcinka ulicy od skrzyżowania ulic Paderewskiego i Przemysłowej do skrzyżowania ulic Wyzwolenia, 11 Listopada i Zakole z pominięciem wiaduktu nad linią E20, który w ramach swojej inwestycji wykona PLK) .


Wyświetl większą mapę
Rozbudowane mają być także ulice Paderewskiego, Wyzwolenia, Przemysłowej, 11 Listopada i Zakole i skrzyżowania. Trzeba wybudować dodatkowe jezdnie, chodniki, ścieżki rowerowe, zatoki i zjazdy autobusowe.

Przy okazji powstać mają elementy odwodnienia, kanalizacja deszczowa i oświetlenie. Częścią zamówienia ma być także budowa estakady.

Inwestor zastrzega konieczność wcześniejszego oddania do użytku 2 pasów jezdni zapewniających ruch pojazdów w przeciwnych kierunkach (chodzi o jednojezdniową drogę dwukierunkową) w celu zapewnienia przejezdności między skrzyżowaniami nie później niż do 30 października 2020 roku.

Termin składania ofert wyznaczono na 13 maja.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony