Partnerzy serwisu:

Koszalin: 3 oferty w przetargu na rozbudowę ul. Władysława IV

Leonard Dolecki 09.11.2018

Koszalin: 3 oferty w przetargu na rozbudowę ul. Władysława IV
fot. koszalin.pl
Miasto Koszalin otworzyło oferty w przetargu na rozbudowę i przebudowę odcinka ulicy Władysława IV od ronda gen. St. Maczka do węzła drogi ekspresowej S6. Do realizacji zamówienia zgłosiły się trzy firmy. Wszystkie propozycje mieszczą się w budżecie zamawiającego.
Przetarg

Postępowanie na realizację zamówienia ruszył w pierwszej połowie września br. Teraz do zamawiającego trafiły oferty od firm: Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego (33,752 mln zł), Domar (38,001 mln zł) oraz Strabag (32,697 mln zł). Dodatkowo, wszyscy oferenci zapewnili realizację zadania do końca października 2022 roku oraz 72-miesięczny okres gwarancji i rękojmi.

Budżet inwestora opiewa na 40,327 mln zł. Podczas oceny propozycji Miasto Koszalin będzie brało pod uwagę takie aspekty jak: cena (60%), przedłużenie okresu gwarancji i rękojmi (20%) oraz doświadczenie kierownika budowy (20%).

Zadanie

Trasa, która ma ulec rozbudowie liczy ok. 1,458 km i leży w ciągu drogi wojewódzkiej nr 167. Inwestycja jest prowadzona w ramach zadania inwestycyjnego: „Budowa i przebudowa odcinka ulicy Władysława IV-go łączącego zewnętrzny pierścień układu komunikacyjnego Miasta Koszalina (tzw. Ringu) z węzłem obwodnicy Koszalina i Sianowa w ciągu drogi ekspresowej S-6”.

View Larger Map

Trasa biegnie po wschodniej stronie osiedla Unii Europejskiej. Dzięki niej będzie łatwiej dojechać z powstającej obwodnicy do centrum miasta oraz prościej będzie wyjechać z serca Koszalina. Droga ma mieć prędkość projektową równą 50 km/h oraz dopuszczalne obciążenie nawierzchni 115 kN/oś.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony