Partnerzy serwisu:

Kto utrzyma punkty preselekcji pojazdów w Lubelskiem?

ep. 15.10.2019

Kto utrzyma punkty preselekcji pojazdów w Lubelskiem?
fot. balkanbrid, sxc.hu
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Lublinie szuka wykonawcy, który dostosuje i utrzyma cztery stacje preselekcyjne na drogach krajowych nr 2, 12, 17 i 19 w województwie lubelskim.
Chodzi o utrzymywanie systemu przez okres 36 miesięcy. Wcześniej jednak zamawiający oczekuje dostosowania systemu polegającego na przeniesienie stacji preselekcyjnej znajdującej się w miejscowości Mosty do miejscowości Annopol.

Wybrany wykonawca będzie zobowiązany do naprawy i uzupełnienia wyposażenia systemu, a także dostarczenia niezbędnego oprogramowania.

System, o którym mowa ma zapobiegać wjeżdżaniu na drogi przeciążonych pojazdów. Składa się ze stacji znajdujących się w czterech lokalizacjach: w miejscowości Woroniec na drodze krajowej nr 2, W Chojnie Nowym na DK-12, w Sitańcu przy DK-17 oraz (docelowo) w miejscowości Annopol na DK-74 (to stacja która zastąpi znajdującą się obecnie w miejscowości Mosty.

Preselekcja ma pomóc odpowiednim służbom w kontrolowaniu transportu drogowego. Pojazdy, dla których waga preselekcyjna wskaże przekroczenie dopuszczalnych parametrów, będą kierowane na wagi statyczne znajdujące się w pobliżu tych miejsc.

GDDKiA W Lublinie do 18 listopada przyjmuje oferty od wykonawców.

PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony