Partnerzy serwisu:

Łączą węzeł Bochnia na A4 z DK-94. Trzeci etap

ep. 10.10.2021

Łączą węzeł Bochnia na A4 z DK-94. Trzeci etap
fot. Google Maps
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie bierze się za trzeci etap budowy połączenia drogowego węzła Bochnia na autostradzie A4 z DK 94. Szuka projektanta, który opracuje dokumentację projektową i będzie pełnił nadzór autorski.
Trzeci etap tego przedsięwzięcia dotyczy odcinka drogi nr 965 (Zielona – Limanowa) od skrzyżowania w miejscowości Proszówki w gminie Bochnia do skrzyżowania z drogą powiatową nr 1424K w miejscowości Krzeczów wraz z rozbudową drogi powiatowej nr 1424K (do I etapu).Wyświetl większą mapę

Zadaniem poszukiwanego projektanta będzie opracowanie projektów budowlanych i wykonawczych wraz z uzyskaniem decyzji umożliwiających realizację inwestycji. Projektant w czasie realizacji robót będzie także sprawował nadzór autorski.

W ramach tego zadania wybudowana zostanie nowa droga wojewódzka na 965 na długości ok. 2,4 km oraz przebudowana – po śladzie drogi powiatowej nr 1424K – droga na długości 1,3 km. Powstaną nowe skrzyżowania, w planach jest także budowa mostu nad rzeką Rabą. Obiekt ma mieć ok. 171 m. Mieszkańcy pobliskich terenów zyskają ścieżki pieszo-rowerowe oraz chodniki.

Oferty w przetargu będą przyjmowane do 2 listopada.

Budowę pierwszego etapu połączenia drogowego między A4 i DK-94 zlecono jeszcze w 2019 r. firmie Strabag Infrastruktura Południe. Ten etap obejmuje połączenie węzła Bochnia z ul. Krzeczowską.

Drugi etap jest na etapie projektowania. Do jego realizacji w połowie tego roku wybrano firmę Promost Wisła. W drugim etapie prace będą dotyczyły odcinka od skrzyżowania z ul. Krzeczkowską do skrzyżowania z DK-94.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony