Partnerzy serwisu:

Łódzkie: Drogi do Elektrowni Bełchatów zostaną zmodernizowane

Leonard Dolecki 25.07.2018

Łódzkie: Drogi do Elektrowni Bełchatów zostaną zmodernizowane
fot. pgegiek.pl
Gmina Kleszczów ogłosiła przetarg na opracowanie dokumentacji dla rozbudowy dwóch ważnych dróg w jej regionie. Wszystkie miejscowości leżą w bliskim sąsiedztwie Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów oraz Elektrowni Bełchatów.
Postępowanie zostało podzielone na dwie części.

Pierwsza dotyczy trasy Kleszczów – Rogowiec przez zwałowisko wewnętrzne Pola Bełchatów na odcinku od obwodnicy Kleszczowa do pierwszego zjazdu na teren Elektrowni Bełchatów z ul. Energetycznej w Rogowcu. Liczy ona ok. 5,1 km.

Drugi fragment to ulica Energetyczna w Rogowcu. Zostanie ona rozbudowana na odcinku od pierwszej bramy wjazdowej na teren Elektrowni Bełchatów od strony południowej do skrzyżowania z drogą powiatową 1917E w miejscowości Słok-Młyn. Długość drogi to ok. 3 km.

Wyświetl większą mapę

Inwestycja będzie realizowana z uzgodnieniem z PGE GiEK. Zakres prac obejmuje branże: drogową, sanitarną, telekomunikacyjną oraz elektryczną, a także zabezpieczenia i przepusty, przebudowę estakady, przebudowę kolektorów stalowych, zieleń i podział działek ewidencyjnych.

Na oferty zamawiający czeka do końca sierpnia br. Podczas ich oceny będzie brał pod uwagę cenę (60%) oraz doświadczeine osób wyznaczonych do realizacji zadania (40%). Wykonawca ma zostać związany umową na 22 miesiące.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony