Partnerzy serwisu:

Łódzkie: Rusza przetarg na rozbudowę DK-91 w Łęczycy

Leonard Dolecki 15.03.2019

Łódzkie: Rusza przetarg na rozbudowę DK-91 w Łęczycy
fot. GDDKiA
Łódzki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad ogłosił przetarg na rozbudowę drogi krajowej nr 91 w miejscowości Łęczyca. Trasa przebiega przez samo centrum miejscowości.
Długość fragmentu, który jest przedmiotem przetargu, to ponad 3,218 km. Zadanie obejmuje przebudowę nawierzchni drogi krajowej, budowę skrzyżowań z ruchem okrężnym, korekty łuków oraz istniejących skrzyżowań, przebudowę oraz budowę nowych odcinków chodników, a także budowę drogi dla rowerów.

Dodatkowo, wykonawca będzie zobowiązany do przebudowy bądź remontu obiektów inżynierskich w ciągu drogi oraz otoczenia części trasy ekranami akustycznymi.

View Larger Map

Na oferty zamawiający czeka do 29 marca br. Podczas ich oceny będzie on brał pod uwagę takie aspekty jak: cena (60%), doświadczenie kierownika budowy (20%) oraz długość okresu gwarancji (20%).

Według planu zadanie ma zostać zrealizowane do 15 listopada 2020 roku. Inwestycja jest bardzo ważna dla miasta z uwagi na to, że modernizowana droga przebiega przez jego centrum. Prowadzi ona w kierunku północ-południe z uwagi na to codziennie korzysta z niej duży ruch tranzytowy.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony