Partnerzy serwisu:

Lubelskie: Rusza przetarg na projekt rozbudowy DK-74 Zamość – Miączyn

Leonard Dolecki 04.07.2018

Lubelskie: Rusza przetarg na projekt rozbudowy DK-74 Zamość – Miączyn
fot. GDDKiA
Lubelski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad ogłosił przetarg na projekt rozbudowy odcinka drogi krajowej nr 74. Mowa o fragmencie od Zamościa do miejscowości Miączyn.
Trasa, która w najbliższych latach prawdopodobnie ulegnie rozbudowie, to dwa odcinki o długościach ok. 4 km i ok. 3 km. Fragmenty te leża w ciągu DK-74 między miejscowościami Zamość i Miączyn.

Zadaniem wykonawcy będzie sporządzenie projekty infrastruktury, odpowiadanie na pytania potencjalnych wykonawców prac budowlanych oraz pełnienie nadzoru autorskiego nad robotami.

Wyświetl większą mapę

Dokumentacja projektowa ma zawierać analizy i prognozy ruchu, opracowanie geodezyjne i kartograficzne, opracowanie geologiczne, hydrologiczne i geotechniczne, a także opracowania środowiskowe, ekonomiczno-finansowe i techniczne.

Na oferty zamawiający czeka do 9 sierpnia br. Podczas ich oceny brane pod uwagę będą takie aspekty jak cena (60%) oraz doświadczenie personelu (40%). Według planów zadanie ma zostać wykonane w ciągu 48 miesięcy, co oznacza, że do końca tego okresu przeprowadzone mają zostać również prace budowlane.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony