Partnerzy serwisu:

Lubuskie. Szykuje się rozbudowa DW-278 koło Wschowy

ep 02.10.2019

Lubuskie. Szykuje się rozbudowa DW-278 koło Wschowy
fot. Google Maps
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze szuka wykonawcy, który rozbuduje drogę nr 278 Stare Strącze – Wschowa.  
Planowany do rozbudowy odcinek liczy ok. 3,5 km na terenie miejscowości Tylewice i Przyczyna Górna. Droga m.in. ma zostać poszerzona do 7 m i wyposażona w ciąg pieszo-rowerowy, zatoki autobusowe i urządzenia bezpieczeństwa ruchu. 

Inwestycja ma być realizowana w trybie zaprojektuj i wybuduj. Oznacza to, że wykonawca będzie zobowiązany do opracowania dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem zezwolenia na realizację inwestycji drogowej, a następnie wykonania robót budowlanych.Wyświetl większą mapę

Zadanie będzie wykonane w ciągu 44 miesięcy. Z tego 2 lata przewidziano na etap do uzyskania decyzji ZRID, a kolejnych 20 miesięcy na realizację robót budowlanych.

Na oferty ZDW czeka do 5 listopada. Najkorzystniejsza propozycja będzie wybrana z uwzględnieniem kryteriów: cena – 60 proc., gwarancja jakości: 20 proc., doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia tj. kierownika budowy i projektanta głównego branży drogowej – po 10 proc.

Droga wojewódzka nr 278 zaczyna się na połączeniu z DW-276 w miejscowości Szklarka Radnicka i prowadzi do DK-12 we Wschowie. Na całej długości ma 88 km.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony