Partner serwisu

Małopolska. Bez ofert na połączenie BDI z drogą wojewódzką

ep. 10.12.2021

Małopolska. Bez ofert na połączenie BDI z drogą wojewódzką
fot. Google Maps
Ani jedna oferta nie została złożona w przetargu na dokumentację dla połączenia drogi krajowej nr 52 z DW-953 w pobliżu Skawiny. Postępowanie zostało unieważnione.
Chodziło o projektanta, który opracuje studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowe dla połączenia Beskidzkiej Drogi Integracyjnej z drogą wojewódzką.

Zarząd Dróg Wojewódzkich chciał poznać możliwe warianty nowej trasy zaczynającej się pomiędzy Kalwarią Zebrzydowską a Głogoczowem a kończącej na obwodnicy Skawiny. W przyszłości trasa miałaby połączyć DK-44 Kraków – Oświęcim z DK-52 Kraków – Bielsko-Biała, tym samym łatwiejsze byłyby podróże na kierunku północ – południe, w tym w stronę Krakowa i lotniska Kraków Balice.Wyświetl większą mapę

Nowa droga poprawiłaby także dostęp do węzła Kraków – Skawina na autostradzie A4.

Nie udało się jednak znaleźć wykonawcy opracowań. Żadna firma nie zdecydowała się na złożenie swojej oferty. Inwestor musiał unieważnić przetarg.

To nie pierwsze postepowanie w tej sprawie. W poprzednim złożona została jedna oferta, ale okazała się trzy razy droższa niż budżet przygotowany przez ZDW.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony