Partnerzy serwisu:

Małopolska planuje przebudowę obiektów inżynierskich

ep. 05.05.2020

Małopolska planuje przebudowę obiektów inżynierskich
fot. Google Maps
Osiem obiektów inżynierskich wraz z dojazdami planuje przebudować Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie. Właśnie otwarto oferty na opracowanie dokumentacji projektowej, pozyskaniem pozwoleń i sprawowanie nadzoru autorskiego.
Na realizację wszystkich ośmiu części zamówienia przewidziano 1,120 mln zł.

Na przebudowę obiektu nad potokiem Czerwony w ciągu DW-981 w miejscowości Grybów jedyną ofertę złożyła firma BMD Projekt, która zaproponowała 121,7 tys. zł przy budżecie zamawiającego równym 100 tys. zł.

Potok Kamienny w ciągu DW-981 w miejscowości Polany chce zaprojektować 7 firm. Najtańsza jest oferta firmy DKS Inżynieria Mostowa warta 79,4 tys. zł. Budżet inwestora to 120 tys. zł.

Najtańsza spośród trzech ofert na projekt przebudowy obiektu nad Krzyworzeką w miejscowości Wiśniowa w ciągu DW-964 kosztuje 89,7 tys. zł przy budżecie 120 tys. zł. Tę propozycje złożyła firma DKS Inżynieria Mostowa.

PRO Inżynieria najtaniej wyceniła projekt przebudowy obiektu przez suche koryto Wisły w Brzeszczach w ciągu DW-933. Firma jest gotowa wykonać zadanie za 134,8 tys. zł. ZDW wycenił prace na 160 tys. zł.

Biuro Usług Projektowo Budowlanych jest gotowe najtaniej wykonać projekt na przebudowę obiektu w ciągu DW-957 nad potokiem Jaworzynka w Zawoi. Firma wyceniła prace na 84,2 tys. zł. Inwestor był gotów wydać 100 tys. zł.

Ta sama firma najtaniej wyceniła projekt dla obiektu nad potokiem Kamienica w ciągu DW-964 w miejscowości Rzeki. Zaproponowała 97,7 tys. zł, a ZDW zaplanował na ten cel 120 tys. zł.

Do przebudowy zaplanowano także most nad potokiem Kamienica w miejscowości o tej samej nazwie. W tym przypadku najtańsza oferta należy do PROinżynierii – 134,9 tys. zł przy budżecie 300 tys. zł.

Ostatni obiekt to wiadukt w ciągu DW-780 miejscowości Libiąż. Na jego potrzeby przewidziano 100 tys. zł a najtańszy oferent – Mostoland Pracownia Projektowa – jest gotów wykonać zadanie za 89,8 tys. zł.

Wygląda na to, że każde zadanie – uwzględniając przesunięcia w budżetach – powinno znaleźć wykonawcę.

Zamówienie ma zostać wykonane do końca listopada 2021 roku.
PARTNERZY DZIAŁU



Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony