Partnerzy serwisu:

Małopolska. Są oferty na projekt obwodnicy Łącka

ep. 23.03.2021

Małopolska. Są oferty na projekt obwodnicy Łącka
fot. Google Maps
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie przymierza się do budowy obwodnicy Łącka w ciągu drogi wojewódzkiej nr 969. Ma już oferty na opracowanie wielowariantowej koncepcji.
Inwestor dysponuje kwotą pół miliona złotych. Otrzymał 5 ofert. Dwie z nich wpasowały się w budżet ZDW. To oferty złożone przez FK Projekt z Łącka – 484,497 tys. zł oraz konsorcjum na czele z firmą Euroekspert – 485 tys. zł.

Poza nimi są jeszcze trzy propozycje: firma Znak z Gdańska – 720,780 tys. zł, konsorcjum na czele z firmą Ekkom – 794,580 tys. zł oraz Biuro Projektów Drosystem – 895,649 tys. zł.

Przetarg dotyczy opracowania wielowariantowej koncepcji budowy obwodnicy Łącka w powiecie nowosądeckim. Obwodnica ma powstać w ciągu drogi wojewódzkiej nr 969.

Wybrany wykonawca będzie odpowiedzialny także za pozyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach oraz opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego.

Czas na realizację zadania minie z końcem listopada 2021 r.

Obwodnica Łącka ma być drogą klasy G o długości 2,8 km. Planowana jest także budowa trzech obiektów mostowych nad potokami Borkowski, Czarna Woda oraz Lichnia.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony