Partnerzy serwisu:

Małopolskie: Droga powiatowa w okolicy A4 zostanie rozbudowana

Leonard Dolecki 24.09.2018

Małopolskie: Droga powiatowa w okolicy A4 zostanie rozbudowana
fot. ZDW
Powiatowy Zarząd Dróg w Bochni z siedzibą w Nowym Wiśniczu ogłosił przetarg na rozbudowę drogi powiatowej nr 1424K Bochnia Uście Solne – Barczków na odcinku Bochnia – Bogucice. Inwestycja jest podzielona na dwa odcinki realizacyjne.
Całe przedsięwzięcie przewiduje rozbudowę niemal 7 km drogi powiatowej nr 1424K. Pierwsze zadanie dotyczy modernizacji trasy na odcinku Bochnia – Gawłów o długości 3,5 km. Drugi etap inwestycji to trasa Gawłów – Bogucice licząca 3,3 km.

Zamawiający prowadzi inwestycję w formule „zaprojektuj i buduj”. Oznacza to, że wykonawcy będą zobowiązani do opracowania projektu, uzyskania pozwolenia na budowę, przeprowadzenia robót budowlanych oraz otrzymania pozwolenia na użytkowanie.

Zadanie zostanie dofinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

View Larger Map

Na oferty zamawiający czeka do 5 listopada br. Podczas ich oceny będą brane takie aspekty jak: cena (60%) oraz gwarancja jakości (40%). Według planu umowa ma zostać podpisana w połowie grudnia br. Prace nad pierwszym zadaniem mają potrwać do połowy sierpnia 2020 orku, a nad drugim, do połowy 2021 roku.

Przedsięwzięcie jest niezwykle istotne dla regionu. Jest tak, przede wszystkim z uwagi na to, że droga powiatowa nr 1424K ma bezpośrednie połączenie z autostradą A4.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony