Partnerzy serwisu:

Małopolskie: Powstanie wiadukt nad linią kolejową na północy Krakowa

Leonard Dolecki 02.01.2019

Małopolskie: Powstanie wiadukt nad linią kolejową na północy Krakowa
fot. ZDW
Gmina Zielonki ogłosiła przetarg na budowę wiaduktu nad torami, który połączy ul. Powstańców w Krakowie z drogą powiatową w miejscowości Batowice i Dziekanowice. Zamówienie obejmuje przebudowę przyległego układu drogowego.
Przedsięwzięcie obejmuje budowę wiaduktu, o rozpiętości między podporami ok. 34 m, nad torami kolejowymi łączącego ul. Powstańców w Krakowie z drogą powiatową 2156K w miejscowości Batowice i Dziekanowice oraz przebudowę przyległego układu drogowego o długości 0,61 km.

Na oferty zamawiający czeka do 6 lutego 2019 roku. Podczas ich oceny będzie brał pod uwagę takie aspekty jak: cena (60%), wydłużony okres gwarancji (28%) oraz kwalifikacje i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia (12%).

View Larger Map

Zamówienie jest realizowane w Partnerstwie z Gminą Miejską Kraków i Powiatem Krakowskim na podstawie zawartych umów o partnerstwie. Na realizacje zamówienia Gmina Zielonki w Partnerstwie z Gminą Miejską Kraków i Powiatem Krakowskim, uzyskała dofinansowanie w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony