Partner serwisu

Małopolskie: Rozbudowany zostanie wojewódzki łącznik DK-28 z S7

Leonard Dolecki 03.07.2017

Małopolskie: Rozbudowany zostanie wojewódzki łącznik DK-28 z S7
fot. ZDW Kraków
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie ogłosił przetarg na rozbudowę fragmentu drogi wojewódzkiej nr 968 Lubień – Zabrzeż. Mowa o fragmencie z Lubienia do Mszany Dolnej. Zamówienie obejmuje projekt i budowę infrastruktury.
Inwestycja dotyczy drogi wojewódzkiej nr 968 na odcinku Lubień – Mszana Dolna o długości 8 km. Trasa ma mieć klasę G, czyli dwa pasy ruchu o szerokości 3,5 m. W ogólności DW-968 łączy Zabrzeż z drogą ekspresową S7, a sam modernizowany odcinek komunikuje drogę krajową nr 28 z S7.

Wyświetl większą mapę

Zadaniem wykonawcy będzie opracowanie projektu drogi, uzyskanie pozwoleń na budowę, budowa infrastruktury i uzyskanie pozwoleń na jej użytkowanie. Jest to kolejny przetarg dotyczący drogi wojewódzkiej nr 968 w Małopolsce. W ubiegłym tygodniu ruszy postępowanie na budowę ronda w jej ciągu.

Realizacja zamówienia ma trwać 22 miesiące od dnia podpisania umowy. Na oferty zamawiający czeka do 11 sierpnia 2017 roku. Podczas ich oceny będzie brał pod uwagę cenę (60%), okres gwarancji i rękojmi (15%), sposób naprawy uszkodzonej nawierzchni w okresie gwarancji i rękojmi (15%) oraz dodatkowe doświadczenie zawodowe projektanta o specjalności drogowej (10%).
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Drogi samorządowe
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony