Partnerzy serwisu:

Małopolskie: Rusza przetarg na projekt i budowę DW-966

Leonard Dolecki 14.06.2017

Małopolskie: Rusza przetarg na projekt i budowę DW-966
fot. ZDW Kraków
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie ogłosił przetarg na rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 966 Muchówka – Lipnica Dolna – Tymowa. Wykonawca będzie miał za zadanie zaprojektować trasę, otrzymać zezwolenia oraz wybudować ją.
Trasa, na którą ogłoszono przetarg, to 6,93 km drogi wojewódzkiej nr 966, czyli odcinek Muchówka – Lipnica Dolna – Tymowa. Nowa droga będzie jednojezdniową drogą o klasie G i dwóch pasach ruchu. W całości DW-966 biegnie prawie równolegle do autostrady A4 w województwie małopolskim pozwala ona dojechać ze wschodniej części regionu do Wieliczki.

Wyświetl większą mapę

Wykonawca będzie zobowiązany do opracowania dokumentacji projektowej, przedmiaru robót w oparciu o program funkcjonalno-użytkowy i decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach wraz z uzyskaniem decyzji ZRID.

Na oferty zamawiający czeka do 30 czerwca br. Przy ich ocenie będzie brał pod uwagę cenę (60%), okres gwarancji i rękojmi (10%), sposób naprawy uszkodzonej nawierzchni w okresie gwarancji i rękojmi (20%) oraz dodatkowe doświadczenie zawodowe projektanta o specjalności drogowej (10%). Przy czym minimalny okres gwarancji i rękojmi, który może zaoferować wykonawca, wynosi 60 miesięcy, natomiast maksymalny okres gwarancji i rękojmi, który może zaoferować wykonawca, wynosi 84 miesiące.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Drogi samorządowe
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony