Partnerzy serwisu:

Małopolskie: Rusza przetarg na projekt i budowę DW-968

Leonard Dolecki 07.04.2017

Małopolskie: Rusza przetarg na projekt i budowę DW-968
fot. ZDW Kraków
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie ogłosił przetarg na rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 968 Lubień – Zabrzeż. Przedsięwzięcie dotyczy zadania 2, czyli zaprojektowania i budowy odcinka Mszana Dolna – Szczawa.
Firma, która zostanie wybrana przez zamawiającego będzie zobowiązana do opracowania dokumentacji projektowej oraz do otrzymania wszystkich zezwoleń na budowę. Następnie wykonawca przystąpi do robót budowlanych związanych z budową drogi wraz z niezbędną infrastrukturą.

Wyświetl większą mapę

Trasa z miejscowości Mszana Dolna do miejscowości Szczawa ma mieć parametry drogi klasy G jednojezdniowej, o 2 pasach ruchu szerokości 3,0-3,5 m. Będzie ona liczyć ok. 16 km. Inwestycja będzie miała miejsce w powiecie limanowskim w gminach Mszana Dolna i Kamienica w miejscowościach Mszana Dolna, Mszana Górna, Lubomierz oraz Szczawa.

Data otwarcia ofert została wyznaczona na 16 maja br. Kryteria, które będzie brał pod uwagę Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie to cena (60%), okres gwarancji i rękojmi (10%), sposób naprawy uszkodzonej nawierzchni w okresie gwarancji i rękojmi (20%) oraz doświadczenie zawodowe projektanta o specjalności drogowej (10%).
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Drogi samorządowe
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony