Partnerzy serwisu:

Małopolskie: ZDW pracuje nad rozwojem pienińskiego układu komunikacyjnego

Leonard Dolecki 05.02.2019

Małopolskie: ZDW pracuje nad rozwojem pienińskiego układu komunikacyjnego
fot. ZDW
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie ogłasza przetarg na opracowanie studium lokalizacyjno-funkcjonalno-ruchowego rozwoju układu komunikacyjnego w obszarze Pienin. Dokument ma wpłynąć na rozwój skomunikowania regionu.
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie studium lokalizacyjno-funkcjonalno-ruchowego obejmującego wielokierunkową analizę uwarunkowań komunikacyjnych układu drogowego w obszarze wyznaczonym głównymi osiami transportowymi: drogami krajowymi nr 49 i 87, drogami wojewódzkimi nr 969 i 968 oraz drogami powiatowymi.

Przedsięwzięcie dotyczy tras w województwie małopolskim, w powiatach limanowskim, nowotarskim i nowosądeckim w gminach w obrębie Pienian w miejscowościach: Nowy Targ, Mszana Dolna, Nowy Sącz i Limanowa.

View Larger Map

Na oferty zamawiający czeka do 15 lutego br. Podczas ich oceny będzie on brał pod uwagę takie aspekty jak: cena (60%) oraz dodatkowe doświadczenie projektantów (40%). Według planu zadanie ma zostać zrealizowane w ciągu 12 miesięcy.

Teren, którego mają dotyczyć prace jest szczególnie trudny do skomunikowania z uwagi na układ terenu. Przy budowie infrastruktury często trzeba uwzględnić dużą ilość obiektów inżynierskich, większą niż w innych regionach, przez co skomplikowanie oraz koszty projektów drogowych rosną.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony