Partner serwisu

Mazowieckie: GDDKiA zaprasza do składania ofert na S17

Leonard Dolecki 24.07.2015

Mazowieckie: GDDKiA zaprasza do składania ofert na S17
fot. GDDKiA
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zaprosiła do składania ofert 13 wykonawców. Przedmiotem przetargu jest odcinek trasy S17 od obwodnicy Kołbieli do obwodnicy Garwolina o długości ok. 22 km.
Inwestycja jest dzielona na dwa odcinki. Wszyscy brani pod uwagę w przetargu są zainteresowani realizacją obu z nich. Pierwszy, o długości 8,7 km, jest obwodnicą Kołbieli, a drugi jest trasą od końca obwodnicy Kołbieli do obwodnicy Garwolina i ma mieć ok 13 km. GDDKiA oczekuje od wykonawców wykonania zadania w czasie nie dłuższym niż 37 miesięcy od daty zawarcia umowy. Firmy mogą zaproponować też krótszy czas realizacji projektu lub wydłużyć okres gwarancji. Oba te czynniki, wraz z ceną, będą brane pod uwagę podczas wyboru oferty.

GDDKiA ogłosiła przetargi na trasę S17 już w 2013 roku. Inwestycję podzielono na 8 odcinków. W czterech z ośmiu przetargów GDDKiA otrzymała oferty, a w dwóch wysłała zaproszenia do składania ofert. Całość trasy ma mieć ok. 107,25 km i łączyć województwa mazowieckie i lubelskie.

Więcej informacji znajdziesz w Monitorze, a w nim:
  • poznasz wszystkich oferentów i wartość ofert,
  • sprawdzisz, kiedy powstanie droga,
  • przeczytasz o zakresie zamówienia.


Zapraszamy na III Kongres Infrastruktury Polskiej, który odbędzie się 8 października 2015 roku w Łodzi. W tym roku wśród poruszanych tematów znajdzie się między innymi rola funduszy prywatnych w budownictwie infrastrukturalnym oraz kwestia relacji między członkami procesu inwestycyjnego.

Więcej informacji o Kongresie znajdziesz tutaj.

   
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przetargi drogowe
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony