Partnerzy serwisu:

Mazowieckie: Ruszyły roboty na trasie wokół Warszawy

Redakcja 16.10.2017

Mazowieckie: Ruszyły roboty na trasie wokół Warszawy
fot. sankar govind, flickr.com, CCA
Dziś rozpoczęły się prace związane z budową dwóch rond w okolicach Mszczonowa. Chodzi o skrzyżowanie DK-50 z ekspresową ósemką oraz DK-50 z drogą powiatową Grabice Józefpolskie. Trzeba się liczyć z utrudnieniami.
W ramach zaplanowanych prac istniejąca nawierzchnia zostanie sfrezowana, a w jej miejsce powstanie nowa. Wykonany zostanie pierścień ronda, oznakowanie i oświetlenie.

Prace potrwają do 15 grudnia. Są podzielone na dwa etapy.


Wyświetl większą mapę
W pierwszym etapie zamknięta będzie łącznica wjazdowa na DK-50 i zjazdowa z DK-50 na S8 w kierunku Wrocławia. Zamknięte będzie też zachodnia część skrzyżowania DK50/S8. Ruch w obu kierunkach będzie się odbywał po wschodniej stronie.

Zamknięta będzie też wschodnia część skrzyżowania DK50 z drogą powiatową, a ruch będzie się odbywał po zachodniej stronie w obu kierunkach. Na skrzyżowaniu DK-50/droga powiatowa zamknięty natomiast będzie wjazd z drogi powiatowej na krajową pięćdziesiątkę.

Ten etap potrwa około dwóch tygodni.

W drugim etapie zamknięta będzie wschodnia część skrzyżowania DK50/S8, a ruch w obu kierunkach będzie się odbywał po zachodniej stronie w obu kierunkach.

Planowane jest zamknięcie zachodniej części skrzyżowania DK-50 z drogą powiatową, a ruch będzie się odbywał po wschodniej stronie w obu kierunkach. Na skrzyżowaniu DK-50/S8- zamknięty będzie wjazd na drogę powiatową z DK-50.

Generalna Dyrekcja Drog Krajowych i Autostrad zaleca objazd: w kierunku Wrocławia objazd prowadzi przez węzeł Mszczonów a następnie węzeł Radziejowice, natomiast w kierunku Grójca przez węzeł Mszczonów Południe (Adamowice).
Dla pojazdów jadących S8 od Warszawy objazd w kierunku Sochaczewa wyznaczony jest drogą S8, następnie DK-70 przez Skierniewice i Łowicz, a następnie DK-92.

PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony