Partner serwisu

Mazowieckie. W planach budowa DW-634 w Wołominie

ep. 02.12.2021

Mazowieckie. W planach budowa DW-634 w Wołominie
fot. Google Maps
Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie zamawia dokumentację projektową dla budowy odcinka drogi nr 634 na terenie gminy Wołomin.
Chodzi o odcinek liczący 3,3 km długości pomiędzy skrzyżowaniem ul. 1 Maja i Niepodległości w Wołominie ze skrzyżowaniem ul. Szosa Jadowska i ul. Ogrodowej w miejscowości Duczki.

Poszukiwany wykonawca ma zaprojektować drogę klasy G stanowiącej przedłużenie ul.1-go Maja w Wołominie i wiodącej przez teren miejscowości Stare Lipiny, Nowe Lipiny oraz Duczki.

W dokumentacji ma być uwzględniona budowa lub przebudowa jezdni, poboczy, skrzyżowań, obiektów inżynierskich, dróg serwisowych i ciągów pieszo-rowerowych lub pieszych i rowerowych. Trzeba także uwzględnić zatoki autobusowe, system odwodnienia, miejsca do kontroli pojazdów.

Zadaniem wykonawcy będzie uzyskanie m.in. decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, zgody wodnoprawnej (w rozumieniu ustawy Prawo wodne) i decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej.

Wybrany projektant będzie miał 37 miesięcy na wykonanie potrzebnych opracowań. Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich czeka na oferty do 10 stycznia 2022 r.

DW-634 łączy Warszawę (od Lotniska Chopina) z miejscowościami po północno-wschodniej stronie stolicy, tj. Ząbkami, Zielonką. Kobyłką, Wołominem, Tłuszczem i Wólką Kozłowską.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony