Partnerzy serwisu:

Mazowieckie: ZDW szuka projektanta budowy DW-805

Leonard Dolecki 23.07.2019

Mazowieckie: ZDW szuka projektanta budowy DW-805
fot. ZDW
Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie ogłosił przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy drogi wojewódzkiej nr 805 na terenie gminy Pilawa. Przedsięwzięcie ma kosztować ponad 3 mln zł.
W ramach zamówienia firma, która wygra przetarg będzie zobowiązana do opracowania dokumentacji oraz uzyskania decyzji środowiskowej, decyzji o pozwoleniu wodnoprawnym oraz decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji dla budowy drogi wojewódzkiej nr 805 na terenie gminy Pilawa.

W skład dokumentacji wchodzić mają m.in. następujące opracowania: dokumentacja geotechniczna i geologiczna, załączniki do wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko, dokumenty do przeprowadzenia ponownej oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko, projekt budowlany, projekt rozbiórki, mapy zawierające projekty podziałów nieruchomości, projekt wykonawczy, specyfikacje techniczne oraz kosztorys inwestorski.

View Larger Map

Przewidywana wartość zamówienia to 3,084 mln zł.

Na oferty zamawiający czeka do 28 sierpnia br. Podczas ich oceny będzie on brał pod uwagę takie aspekty jak: cena (60%) oraz okres rękojmi (40%). Według planu wykonawca będzie związany umową na 37 miesięcy.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony