Partner serwisu

Można podpisywać umowę na S19 Radzyń Podlaski – Kock

Redakcja 01.09.2022

Można podpisywać umowę na S19 Radzyń Podlaski – Kock
Fot. Google Maps
Nie ma przeszkód formalnych, by GDDKiA zawarła umowę na budowę odcinka drogi ekspresowej S19 Radzyn podlaski – Kock. Przetarg wygrała firma Polaqua.
Prezes Urzędu Zamówień Publicznych zakończył już kontrolę uprzednią przetargu na projekt i budowę drogi ekspresowej S19 od Radzynia Podlaskiego do Kocka. Nie miał zastrzeżeń. Oznacza to, że po przedstawieniu przez wykonawcę gwarancji należytego wykonania robót umowa może być podpisana.

Przetarg na to zadanie wygrała firma Polaqua, która zadeklarowała wykonanie zadania za ok. 626,5 mln zł. Zadanie ma być wykonane w ciągu 36 miesięcy od podpisania umowy, z wyłączeniem okresów zimowych w czasie prowadzenia robót budowlanych.Wyświetl większą mapę

Ten odcinek drogi Via Carpatia w woj. lubelskim ma mieć 18 km długości. Droga ekspresowa z dwoma pasami ruchu w każdym kierunku będzie budowana w korytarzu drogi krajowej nr 19. Częścią zadania będzie budowa obwodnicy Radzynia Podlaskiego.

W ramach kontraktu powstaną węzły: Radzyń Podlaski Południe na skrzyżowaniu z DK-63 oraz Borki na skrzyżowaniu z droga powiatową, wybudowane zostaną także dwa mosty, 7 wiaduktów, przejścia dla dużych i małych zwierząt oraz drogi dojazdowe i lokalne. Powstaną też Miejsca Obsługi Podróżnych Sitno oraz Paszki.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony