Partner serwisu

Multiconsult Polska będzie doradzać Centrum Unijnych Projektów Transportowych

inf. pras. 15.06.2022

Multiconsult Polska będzie doradzać Centrum Unijnych Projektów Transportowych
fot. Pixabay
Centrum Unijnych Projektów Transportowych wybrało Multiconsult Polska na doradcę technicznego, prawnego i ekonomicznego przy projektach współfinansowanych ze środków unijnych oraz bieżącej działalności Centrum. Multiconsult Polska jako jedyna firma spełniła wszystkie wymagania przetargowe.
Celem postępowania przetargowego było wyłonienie firmy doradczej, która skutecznie wesprze realizację projektów transportowych prowadzonych przez CUPT. Jako wybrany partner Multiconsult Polska będzie doradzać w zakresie przygotowywania, wdrażania i rozliczania projektów współfinansowanych ze środków unijnych. Firma zajmie się również doradztwem w zakresie bieżącej działalności operacyjnej CUPT, a także prowadzeniem szkoleń dla pracowników instytucji.

Umowa została zawarta na okres do listopada 2023 r., a jej wartość sięga blisko 2,4 mln zł.

– Projekt doradczy dla Centrum Unijnych Projektów Transportowych to dla nas ambitne wyzwanie realizacyjne ze względu na olbrzymią różnorodność tematów, z jakimi możemy się mierzyć. Spodziewamy się zarówno zagadnień o charakterze technicznym, prawnym, jak i finansowym, ale też takich, które stanowią połączenie tych trzech komponentów – mówi Szymon Grabowski, dyrektor pionu w Multiconsult Polska.

– CUPT ma pod opieką największe inwestycje w sektorze transportu w Polsce. Możemy się więc spodziewać, że pomyślne rozwiązanie problemów, przed jakimi staną nasi konsultanci, będzie kluczowe dla pełnego wykorzystania przyznanych nam środków UE na modernizację polskiej infrastruktury transportowej – dodał.

Do realizacji zadań wynikających z kontraktu, Multiconsult Polska oddeleguje zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w realizacji i nadzorze nad projektami kolejowymi i drogowymi, prowadzonymi również w ramach instrumentu „Łącząc Europę” (CEF). Zespół Multiconsult Polska jako jedyny spośród zgłoszonych w postępowaniu spełnił wymagania procedury przetargowej.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony