Partnerzy serwisu:

Nie wjedziemy na węzeł Gorzyce w ciągu A1. Chodzi o uszczelnianie granic

ep. 18.03.2020

Nie wjedziemy na węzeł Gorzyce w ciągu A1. Chodzi o uszczelnianie granic
fot. GDDKiA
W związku z otwarciem tymczasowego przejścia granicznego w Gorzyczkach GDDKiA wprowadza ograniczenia na znajdującym się w pobliżu węźle Gorzyce na A1. Od nocy ze środy na czwartek nie będzie możliwości wjazdu i zjazdu na tym węźle.
– Zamykamy możliwość wjazdu i wyjazdu na wszystkich relacjach na węźle Gorzyce – poinformowała GDDKiA. Ograniczenie w ruchu będzie obowiązywało od północy z 18 na 19 marca, tj. ze środy na czwartek. Kierowcy będą musieli korzystać z węzła Mszana oddalonego o ok. 8 km od węzła Gorzyce.

O zmianach w ruchu kierowcy będą informowani za pośrednictwem tablic zmiennej treści.

Jak uzasadnia administrator drogowy, zmiany są niezbędne, aby doszczelnić kontrolę graniczną. Jak się okazuje, były konieczne ze względu na niestosownie się użytkowników autostrady do wdrożonej organizacji ruchu oraz próby ominięcia kontroli.

Zmiany zostały podjęte w uzgodnieniu ze Strażą Graniczną. W ten sposób GDDKiA wesprze te służby w realizacji zadań kontrolnych.

Wkrótce kierowcy będą mieli natomiast do dyspozycji, w wyjątkowym trybie, możliwość korzystania z parkingu na terenie przyszłego Miejsca Obsługi Podróżnych Mszana Południe, 2 km przed węzłem Mszana.


PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Koronawirus a transport
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony