Partnerzy serwisu:

Niedługo kolejna rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 151

Redakcja 10.09.2019

Niedługo kolejna rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 151
fot. Pixabay
Pojawiła się informacja o ogłoszeniu na opracowanie dokumentacji dla drugiego etapu rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 151 na odcinku Świdnin – Łobez. Jest to kolejny krok zbliżający do rozpoczęcia remontu.
Organem zlecającym wykonanie dokumentacji jest Województwo Zachodniopomorskie, w którego imieniu postępowanie prowadzi Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich.

W skład dokumentacji powinny wejść projekty budowlane wraz z decyzją o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej, projekt wykonawczy, kosztorys inwestorski, przedmiar robót, SST, decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach wraz z raportem o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko (jeżeli będzie wymagany), dokumentacja geotechniczna warunków posadowienia obiektów budowlanych, materiały i czynności związane z pozyskaniem nieruchomości (działki po podziale przeznaczone pod pas drogowy drogi wojewódzkiej), projekt stałej organizacji ruchu z zatwierdzeniem, projekt organizacji ruchu na czas budowy z zatwierdzeniem, stabilizacja nowych granic w terenie wraz z przyjęciem przez PODGiK operatów z robót geodezyjnych (działki po podziale przeznaczone pod pas drogowy drogi wojewódzkiej).View Larger Map

Zamówienie musi być zrealizowane do 31 maja 2021. 

Projekt jest częściowo finansowany ze środków Unii Europejskiej. Termin składania ofert mija 11 października 2019 r. 
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony