Partnerzy serwisu:

Nowa droga i most w miejscowości Sadykierz

Magdalena Romanowska 07.08.2020

Nowa droga i most w miejscowości Sadykierz
Fot. Google Maps
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi ogłosił przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 726. Opcją jest pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją tego zadania.
Zadanie podzielone jest na część podstawową i opcjonalną. Zamówienie podstawowe obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej – projektu budowlanego i wykonawczego wraz z uzyskaniem decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 726 na odcinku od ok. km 13+600 do ok. km 14+550 w miejscowości Sadykierz wraz z rozbiórką i budową obiektu inżynierskiego nad rzeką Luboczką.

Jako opcję zamawiający przedstawił pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją tego zadania.View Larger Map

W ramach zamówienia należy wykonać wielobranżową dokumentację projektową pozwalającą na wykonanie wszystkich robót budowlanych niezbędnych dla prawidłowej realizacji rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 726 na wyżej wymienionym odcinku wraz z rozbiórką istniejącego mostu i budową nowego obiektu inżynierskiego.

Termin składania ofert mija 14 września 2020 roku. Kryteria wyboru wykonawcy stanowić będą: doświadczenie projektanta w specjalności inżynieryjnej drogowej (20 proc.), długość okresu rękojmi (20 proc.) oraz cena (60 proc.).
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony