Partnerzy serwisu:

Nowak-Mosty nowym Partnerem Portalu RynekInfrastruktury.pl

Redakcja 27.01.2021

Nowak-Mosty nowym Partnerem Portalu RynekInfrastruktury.pl
fot. mat. pras.
Mosty, wiadukty i tunele – to infrastruktura, na której koncentruje się działalność firmy Nowak-Mosty. Firma dołączyła właśnie do grona partnerów portalu RynekInfrastruktury.pl
Nowak-Mosty funkcjonuje na rynku od 2015 roku. Realizuje projekty związane z infrastrukturą drogową i kolejową.

Jest przedsiębiorstwem, które dysponuje potencjałem i umiejętnościami pozwalającymi realizować kilkanaście złożonych projektów budowlanych w jednym czasie.

– Staramy się wnosić znaczący wkład w rynek infrastruktury, skutkujący kształtowaniem trendów obecnego budownictwa mostowego – podkreślają przedstawiciele firmy dodając, że zespół kieruje się wspólnymi celami i partnerstwem.

Firma Nowak-Mosty była odpowiedzialna m.in. za budowę wiaduktu drogowego nad linią kolejową nr 4 Grodzisk Mazowiecki – Zawiercie wraz z likwidacją przejazdu kolejowego. Inwestycja został oddana jesienią 2020 r.

Obecnie realizuje także (w konsorcjum) zadanie związane z przebudową Alei Wojska Polskiego – DK-1 w Częstochowie. Prace obejmują odcinek o długości 5,5 km pomiędzy węzłem z ul. Jana Pawła a skrzyżowaniem z ul. Rakowską. W ramach tej inwestycji do wykonania jest kilkanaście obiektów mostowych, w tym wiadukty, estakada, most nad Wartą oraz kładki, z których część trzeba zrewitalizować, niektóre przebudować, a inne rozebrać i wykonać od nowa. Kontrakt ma być zrealizowany w roku 2022.

Nowak-Mosty jest także odpowiedzialna za wykonanie 11 obiektów inżynieryjnych w ciągu linii kolejowej nr 62 na odcinku Tunel – Wolbrom. To zadanie wykonuje na zlecenie PKP PLK.

Firma ma siedzibę w Dąbrowie Górniczej.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowak Mosty
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony