Partnerzy serwisu:

Nowe pojazdy dla GITD

Magdalena Romanowska 29.05.2020

Nowe pojazdy dla GITD
fot. GITD
Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił przetarg na zakup 16 mobilnych jednostek diagnostycznych. Jest to część projektu „Wzmocnienie potencjału Inspekcji Transportu Drogowego” współfinansowanego z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020”.
W skład zamówienia wejdą przedział agregatu prądotwórczego, przedział techniczno-magazynowy dla MLD wraz z mechanizmem jej załadunku i rozładunku, magazynek wyposażenia (z dostępem do przedziału techniczno-magazynowego) oraz przedział operatorsko-biurowy jak również pakiet specjalistycznych szkoleń jest traktowana, jako całość.

Jak informuje inwestor, celem zakupu przedmiotu zamówienia jest wyposażenie Inspekcji Transportu Drogowego w zaawansowany technicznie sprzęt wraz z pojazdem dopasowanym do jego przewożenia oraz pakietem specjalistycznych szkoleń umożliwiający przeprowadzenie kontroli inspekcyjnych przez inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym.

O wyborze wykonawcy zadecydują następujące kryteria: okres gwarancji (15 proc.), czas reakcji na zgłoszenie (5 proc.), zużycie energii (20 proc.) oraz cena (60 proc.). Szacunkowa wartość zamówienia to ok. 28,5 mln zł.

Oferty w przetargu można składać do 1 lipca 2020 roku.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony