Partner serwisu

Nowe stacje paliw na S8 między Wrocławiem i Łodzią

inf. pras. 24.05.2021

Nowe stacje paliw na S8 między Wrocławiem i Łodzią
fot. mat. pras.
Kierowcy jadący trasą S8 na odcinku Łódź – Wrocław od maja mogą zatrzymywać się na 2 nowych stacjach paliw Lotos – Kierzno Północ i Kierzno Południe w okolicach Kępna. Jest możliwość zatankowania paliwa i oferta gastronomiczna.
Nowe MOP-y powstały w sieci Lotos.

Lokalizacja nowo otwartych MOP-ów to duże udogodnienie dla podróżnych przemierzających popularną drogę ekspresową S8 łączącą Wrocław, Łódź, Warszawę i Białystok. Na stacji MOP Kierzno Północ można zatrzymać się jadąc w stronę Wrocławia, natomiast na stacji MOP Kierzno Południe jadąc w stronę Łodzi.

– Miejsca Obsługi Podróżnych Kierzno Północ i Kierzno Południe to dogodnie położone obiekty, idealne na przerwę w podróży. Wybierając nasze stacje klienci poza gwarancją zatankowania wysokiej jakości paliwa, mają dostęp do bogatej oferty gastronomicznej oraz nowoczesnej infrastruktury, która umożliwi odpoczynek przed dalszą drogą. Lokalizacje te to również ważny punkt na gospodarczej mapie regionu ponieważ docelowo oba MOP-y Kierzno (tj. stacje wraz z towarzyszącą infrastrukturą) zapewnią zatrudnienie dla blisko 100 osób, co jest istotnym wkładem w miejscowy rynek pracy – mówi Wojciech Weiss, prezes Zarządu Lotos Paliwa.

Na klientów stacji Kierzno Północ i Kierzno Południe czekają zewnętrzne strefy wypoczynkowe oraz siłownia plenerowa. Najmłodsi mają do dyspozycji plac zabaw oraz kącik wyposażony w gry komputerowe. Nowe MOP-y oferują także bezpłatny dostęp do szybkiej sieci Wi-Fi. Dużym udogodnieniem dla rodzin jest pokój, w którym można skorzystać z kuchenki mikrofalowej.

Podróżni mogą tam również zjeść posiłek korzystając z oferty gastronomicznej Cafe Punkt.

Na MOP jest 40 miejsc dla aut ciężarowych, 4 miejsca dla autobusów, 70 miejsc dla pojazdów osobowych i 10 dla aut z przyczepą.

PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony