Partnerzy serwisu:

Nowy członek zarządu FBSerwis

inf. pras. 05.11.2019

Nowy członek zarządu FBSerwis
fot. mat. pras.
Dyrektor Dywizji Utrzymania Infrastruktury dołączył do Zarządu FBSerwis.
Rada Nadzorcza FBSerwis SA powołała z dniem 4 listopada br. nowego członka zarządu Spółki – Ferdynanda Waliszewskiego – Dyrektora Dywizji Utrzymania Infrastruktury.

Ferdynand Waliszewski dołączył do FBSerwis 1 października 2018 r., jako dyrektor Utrzymania Infrastruktury Drogowej. 1 października br. objął stanowisko dyrektora Dywizji Utrzymania Infrastruktury i wraz ze zmianą przejął odpowiedzialność za całą dywizję, w tym za jej część związaną z obsługą techniczną budynków (Facility management) oraz oświetleniem ulicznym.

Aktualnie w zarządzie FBSerwis SA, poza Ferdynandem Waliszewskim, zasiadają: Artur Pielech (prezes Zarządu), Wojciech Smołka (wiceprezes Zarządu), Iwona Frączkowska (dyrektor personalny) oraz Karolina Szymczak (dyrektor Działu Prawnego).

Ferdynand Waliszewski jest związany z rynkiem infrastruktury transportu od ponad 20 lat. Karierę zawodową rozwijał między innymi w NCC Roads Polska Sp. z o.o., Eurovia Polska S.A. oraz w Torpol S.A. Jest absolwentem Politechniki Poznańskiej na kierunku budownictwo o specjalności budowa i eksploatacja autostrad. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu zarządzania na Uniwersytecie w Rennes we Francji i Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Posiada uprawnienia budowlane i jest członkiem Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Budimex
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony