Partnerzy serwisu:

Nowy wykonawca przejął budowę DW-690 Ciechanowiec – Ostrożany

inf. pras. 28.11.2018

Nowy wykonawca przejął budowę DW-690 Ciechanowiec – Ostrożany
fot. Google Maps
W środę 28 listopada nowy wykonawca przejął plac budowy drogi wojewódzkiej nr 690 Ciechanowiec – Ostrożany. Na przebudowę i modernizację trasy ma czas do sierpnia 2020 r.
W obecności marszałka Jerzego Leszczyńskiego przedstawiciele konsorcjum firm: lider – Maksbud oraz partnerzy: Unibep i Trakt, przejęli dziś plac budowy. Umowa została podpisana 7 listopada 2018 r.


Wyświetl większą mapę
To drugi wykonawca, który zobowiązuje się do przeprowadzenia tej inwestycji. Z poprzednim umowa została rozwiązana w maju br. z powodów m.in. dużych opóźnień, które nie gwarantowały ukończenia inwestycji w terminie.

Nowy wykonawca, któremu pozostało do wykonania 95% przedsięwzięcia ma na to czas do sierpnia 2020 r. (z możliwością wyłączenia okresów zimowych). Wartość kontynuacji robót budowlanych na tym odcinku drogi 690 wyniesie ponad 153 mln zł. Poprzednia umowa opiewała na blisko 70 mln zł.

Konsorcjum przebuduje i poszerzy jezdnię drogi wojewódzkiej nr 690 do szerokości 7 m (2 pasy ruchu po 3,5 m i pobocza o szerokości po 1,5 m), wykonanie ciągu pieszo – rowerowego o nawierzchni bitumicznej szerokości 3 m na całym odcinku, a także budowę i przebudowę zatok autobusowych oraz wykonanie stanowiska do kontroli i ważenia pojazdów.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony