Partner serwisu

Oferty na ostatni mazowiecki odcinek S8 otwarte

Edyta Wsół 13.11.2015

Oferty na ostatni mazowiecki odcinek S8 otwarte
fot. galbiat, sxc.hu
Białostocki oddział GDDKiA, prowadzący postępowanie na wyłonienie wykonawcy odcinka drogi ekspresowej S8 na Mazowszu, od węzła Poręba do obwodnicy Ostrowi Mazowieckiej, otrzymał oferty cenowe na to zadanie. Złożyło je osiem firm i konsorcjów.
Osiem ofert

Wszystkie oferty zmieściły się w budżecie zamawiającego, który wyniósł 570,896 mln zł. Najniższą ofertę, niemal 30% niższą od tej kwoty złożyło konsorcjum PORR Polska Infrastructure i Unibep. Jej dokładna wartość to 404,469 mln zł. Oferta najwyższa należała do konsorcjum Mirbud i PBDiM Kobylarnia i wyniosła 464,141 mln zł.

Prawie dwa lata na realizację

Przetarg na to zadanie został ogłoszony ostatniego dnia 2014 roku. Na początku lutego do GDDKiA wpłynęły 22 wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu. Po ponad ośmiu miesiącach zamawiający otworzył oferty cenowe, które złożyło osiem podmiotów.

Ekspresowe połączenie Warszawy i Białegostoku

Odcinek objęty powyższym postępowaniem na 16,11 km długości i połączy węzeł Poręba z obwodnicą Ostrowi Mazowieckiej. Powstaną na nim dwa węzły drogowe, zostaną rozbudowane i wybudowane drogi poprzeczne. Zaplanowano też przebudowę istniejących ciągów komunikacyjnych krzyżujących się z projektowaną inwestycją.

Więcej informacji znajdziesz w Monitorze.


PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przetargi drogowe
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony