Partnerzy serwisu:

Olsztyn: przetarg na remont dróg powiatowych

Redakcja 07.09.2019

Olsztyn: przetarg na remont dróg powiatowych
fot. Unsplash
Przetarg dotyczy robót budowlanych dróg powiatowych biegnących przez miejscowości Spręcewo, Tuławki i Barczewko aż do granicy Olsztyna. Szacunkowa wartość tej inwestycji to prawie 30 mln złotych.
W ramach inwestycji zostanie przebudowany odcinek drogi powiatowej nr 1442N od skrzyżowania z drogą krajową nr 51 w miejscowości Spręcewo do miejscowości Tuławki, przez drogę powiatową nr 1449N przez miejscowość Gady, do drogi powiatowej nr 1430N przez miejscowość Barczewko, do drogi krajowej nr 16 do granicy z Olsztynem.

Projekt jest dofinansowywany ze środków Unii Europejskiej. W ramach jego realizacji planuje się przede wszystkim remont nawierzchni, budowę oświetlenia, wymianę przepustów, przebudowa rowów przydrożnych, karczowanie pni drzew, uzupełnianie dołu po usunięciu karp, wykonanie oznakowania drogowego, konserwację i oczyszczanie rowów przydrożnych.View Larger Map

Zleceniodawcą jest Powiatowa Służba Drogowa w Olsztynie. Wykonawca musi wykazać zdolność kredytową w wysokości nie mniejszej niż 7 mln złotych. Oferty można składać do 10 października 2019 do godziny 11:00. 

Jednocześnie ogłoszono też przetarg na pełnienie funkcji inżyniera kontraktu przy projekcie przebudowy tych dróg. 
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony