Partner serwisu

Opolskie: Pierwszy etap remontu A4 zakończony

Edyta Wsół 22.06.2015

Opolskie: Pierwszy etap remontu A4 zakończony
fot. GDDKiA
W miniony weekend udało się zakończyć pierwszą część prac remontowych na opolskim odcinku autostrady A4 węzeł Przylesie – węzeł Prądy. 19 czerwca do użytku oddano około 5 km wyremontowanej trasy.
W dniach 19-21 czerwca remontem objęto 4 km drogi, natomiast od poniedziałku remontowany odcinek zostanie wydłużony do 4 km, co oznacza, że od 22 czerwca do 12 lipca remontem objętych będzie w sumie 11 km autostrady.

Do tej pory wszystkie prace przebiegały zgodnie z harmonogramem. Na wyremontowanych fragmentach autostrady przez najbliższe tygodnie obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 110 km na godzinę.

Powodem ograniczenia jest obecność luźnego grysu, który może być groźny dla szyb samochodów. GDDKiA informuje, że jezdnia była i będzie na bieżąco zamiatana, lecz apeluje do kierowców o stosowanie się do ograniczeń.

W sumie na ten rok zaplanowano wyremontowanie 30 km autostrady A4 w województwie opolskim, miedzy węzłami Przylesie i Prądy. Remontowana jest jezdnia w kierunku Katowic, a prace potrwają do 24 sierpnia 2015 roku. Prace realizuje Strabag.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony