Partnerzy serwisu:

Opolskie: Rusza przetarg na przebudowę DW-405

Leonard Dolecki 22.06.2017

Opolskie: Rusza przetarg na przebudowę DW-405
fot. ZDW Opole
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu ogłosił przetarg na budowę drogi wojewódzkiej nr 405 na dwóch odcinkach. Zmodernizowana zostanie trasa od Niemodlina do Wydrowic oraz od Tułowic do Tułowic Małych.
Zamówienie, w formule „projektuj i buduj”, dotycz dwóch odcinków. Na trasie z Niemodlina do Wydrowic obejmuje ono m.in. przebudowę mostu, rozbudowę jezdni, budowę chodnika, przebudowę i zabezpieczenie kolidujących urządzeń, kompleksową budowę i przebudowę kanalizacji deszczowej. Z kolei na drodze z miejscowości Tułowice do Tułowic Małych obejmuje m.in. rozbiórkę i budowę nawierzchni, przebudowę skrzyżowań, budowę odcinka ciągu pieszo-rowerowego i chodnika, budowę kanalizacji deszczowej oraz ewentualną przebudowę oświetlenia drogowego.

Wyświetl większą mapę

Na oferty zamawiający czeka do 2 sierpnia br. Przy ich ocenie będą brane pod uwagę takie kryteria jak cena (60%) oraz okres gwarancji (40%). Przewidywana data rozpoczęcia budowy to 31 października br. Dodatkowo, według zamawiającego, nową trasą mamy pojechać we wrześniu 2018 roku.

Cała droga wojewódzka nr 405 prowadzi od Niemodlina do miejscowości Korfantów. Pozwala ona z Niemodlina, leżącego na wysokości Opola, na południe w stronę granicy polsko-czeskiej.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Drogi samorządowe
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony