Partnerzy serwisu:

Opolskie: Startuje przetarg na projekt DW-461 w Brynicy

Leonard Dolecki 04.02.2019

Opolskie: Startuje przetarg na projekt DW-461 w Brynicy
fot. ZDW
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu ogłasza przetarg na wykonanie projektu budowlano-wykonawczego dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 461 w miejscowości Brynica.
Zadaniem wykonawcy będzie przeprowadzenie prac geodezyjnych (zawierających m.in. opracowanie mapy do celów projektowych oraz podziału działek), a także prac projektowych (zawierających m.in. opracowanie projektu budowlanego wraz z uzyskaniem decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID), projekt wykonawczy i projekt docelowej organizacji ruchu wraz z jej zatwierdzeniem).

Dodatkowo firma, która wygra przetarg będzie zobowiązana do przygotowania odpowiedzi na ewentualne pytania w przetargu na wykonanie prac budowlanych oraz do sprawowania nadzoru autorskiego nad inwestycją.

View Larger Map

Na oferty zamawiający czeka do 14 marca br. Podczas ich oceny będzie brał pod uwagę takie aspekty jak: cena (60%) oraz doświadczenie projektanta drogowego (40%). Według planu wykonawca ma zostać związany umową do końca listopada 2020 roku.

Miejscowość, w której DW-461 ma zostać rozbudowana, leży na północ od Opola. Modernizacja trasy znacznie poprawi skomunikowanie w mieście.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony