Partnerzy serwisu:

Orlen w walce z koronawirusem. Paliwo tańsze dla żołnierzy WOT

Magdalena Romanowska 15.04.2020

Orlen w walce z koronawirusem. Paliwo tańsze dla żołnierzy WOT
fot. PKN Orlen
W ramach walki z epidemią koronawirusa PKN Orlen oferuje żołnierzom Wojsk Obrony Terytorialnej (WOT) rabat przy kupnie paliwa. Specjalna promocja będzie obowiązywać od 1 maja. Ma ona umożliwić służbom jeszcze efektywniejsze zaangażowanie się w walkę z epidemią koronawirusa.
Rabat będzie przyznawany na podstawie specjalnej karty zniżkowej, zawierającej logo Wojsk Obrony Terytorialnej. Karnety będą dystrybuowane za pośrednictwem dowództwa WOT, a ich aktywacja nastąpi 1 maja 2020 r. Program lojalnościowy uprawnia do indywidualnego korzystania przez członków tej formacji z rabatu w wysokości 8 gr brutto za 1 litr paliwa na wszystkich stacjach Orlen. W WOT pełni służbę 22 tys. żołnierzy. Dla PKN Orlen oznacza to również wysoki potencjał do zwiększenia wolumenów sprzedaży na stacjach paliw.

Żołnierze WOT byli zaangażowani w akcję umożliwiającą Polakom powrót do kraju. Przeprowadzali pomiary temperatury, gromadzili i segregowali karty lokalizacyjne wszystkich pasażerów, pobierali także wymazy od osób z podejrzeniem zakażenia.

Warto dodać, że od ponad roku ze zniżek na stacjach paliw Orlen korzystają m.in. strażacy ochotnicy z Ochotniczych Straży Pożarnych należących do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Koronawirus a transport