Partnerzy serwisu:

Po moście w Wierzbicy całym pasem ruchu

Redakcja/inf. pras. 05.12.2019

Po moście w Wierzbicy całym pasem ruchu
fot. GDDKiA
Wcześniej niż zapowiadano, zniknęły lokalne zawężenia jednego pasa ruchu na moście przez rz. Narew w Wierzbicy. Kierowcy bez utrudnień mogą przejechać przez most w obu kierunkach.
Niedawno informowaliśmy o ponownym uruchomieniu przejazdu przez most w Wierzbicy w ciągu drogi DK-62. Ze względu na wciąż trwające na moście prace, zawężony miał być jeden pas ruchu. Udało się usunąć to zawężenie i obecnie prace prowadzone są pod obiektem.

Obecnie wykonawca prowadzi prace związane z naprawą powierzchni betonowych belek ustroju nośnego od strony Zegrza. Wykonywane są one z rusztowań ustawionych na barkach.
W zależności od warunków atmosferycznych realizowane są prace związane z malowaniem desek gzymsowych.

W dniu dzisiejszym wykonawca rozpoczął zrywanie żywicy na chodniku od strony Serocka.

Do końca tygodnia ruch pieszy odbywał się będzie po chodniku od strony Wierzbicy, po zakończeniu malowania desek gzymsowych, zostanie zdemontowane rusztowanie, a ruch pieszy zostanie przekierowany na chodnik od strony Serocka.

Wykonawca kontynuuje prace remontowe związane z naprawą powierzchniową betonu konstrukcji przęseł mostu, naprawą i zabezpieczeniem antykorozyjnym łożysk na przyczółku od strony Wierzbicy, naprawą i zabezpieczeniem desek gzymsowych. Na chodniku po obu stronach mostu zostanie położona nowa nawierzchnia. Na koniec pozostaną roboty porządkowe.

Zakończenie wszystkich prac zaplanowano na 23 grudnia 2019 r.

PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony