Partnerzy serwisu:

Podkarpackie. Projekt rozbudowy trzech dróg wojewódzkich

Magdalena Romanowska 12.11.2019

Podkarpackie. Projekt rozbudowy trzech dróg wojewódzkich
fot. PZDW
Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich ogłosił niedawno przetarg na projekt rozbudowy odcinków trzech dróg wojewódzkich: DW-878, DW-877 i DW-835. Początkowo koniec przetargu zaplanowany był na 12 listopada, jednak zleceniodawca postanowił przedłużyć ten termin do 22 listopada 2019 roku. Zmianie uległy też kryteria udzielenia zamówienia.
W ramach zadania należy wykonać dokumentację projektową dla przebudowy dróg wojewódzkich. W ciągu DW-878 będzie to odcinek od miejscowości Tyczyn do Dylągówki. Od tego punktu rozpocznie się remontowany fragment DW-877 i zakończy się w Szklarach, skąd przebudowa będzie kontynuowana w ciągu DW-835 aż do miejscowości Bachórz.

Wykonawca będzie zobowiązany nie tylko do wykonania dokumentacji projektowej i innej, ale także do uzyskania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowych oraz pełnienia nadzoru autorskiego. Gwarancja udzielona przez wykonawcę potrwa 3 lata.

Według początkowych założeń przetarg miał potrwać do 12 listopada tego roku. W ciągu okresu składania ofert wpłynęło kilka pytań od oferentów, na które zamawiający odpowiedział 5 listopada w zamieszczonym na platformie zamówieniowej oświadczeniu. Po oficjalnej odpowiedzi zlecający zapowiedział wprowadzenie zmian w ogłoszeniu. Aby oferenci mogli ustosunkować się do nowych informacji, które zostały zamieszczone w odpowiedziach, termin został przedłużony do 22 listopada 2019.

Zmienione zostały też kryteria udzielenia zamówienia. Początkowo o wyborze wykonawcy miało zadecydować doświadczenie projektanta z branży mostowej (15 proc.) i z branży drogowej (20 proc.), długość okresu gwarancji i rękojmi (5 proc.) i cena w 60 proc. Dodano nowe kryterium: podział ceny ofertowej netto (waga 15 proc.). Cena będzie miała znaczenie już tylko w 45 proc.

Zamówienie ma zacząć obowiązywać od 10 stycznia 2020 roku i zakończyć się 27 maja 2022 roku.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony