Partnerzy serwisu:

Podkarpacki: Most w Nowej Dębie zostanie wyremontowany

Leonard Dolecki 04.02.2019

Podkarpacki: Most w Nowej Dębie zostanie wyremontowany
fot. GDDKiA
Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad ogłosił przetarg na remont mostu w ciągu drogi krajowej nr 9. Obiekt znajduje się w miejscowości Nowa Dęba i przebiega nad rzeczką Dębą.
Prace mają zostać podzielona na dwa etapy. Pierwszy będzie polegał na rozbiórce oraz remoncie jednej części mostu, tak aby po drugiej nadal mógł odbywać się ruch, a drugi, przewiduje modernizację drugiej części obiektu. W ramach zadania wyremontowane zostaną również dojazdy do przeprawy przez rzekę Dębę.

Obiekt znajduje się w km 141+339 w miejscowości Nowa Dęba leżącej w północno-zachodniej części województwa podkarpackiego. Inwestycja jest konieczna z uwagi na zły stan techniczny obiektu.

View Larger Map

Na oferty zamawiający czeka do 19 lutego br. Podczas ich oceny będzie on brał pod uwagę takie aspekty jak: cen (60%), termin realizacji (20%) oraz okres gwarancji (20%).

Zadanie ma zostać zrealizowane maksymalnie w ciągu 6 miesięcy od dnia podpisania umowy. W czas ten wlicza się okres opracowania projektu organizacji ruchu wraz z uzyskaniem jej zatwierdzenia (do 21 dni od daty podpisania umowy) oraz wykonanie robót.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony