Partnerzy serwisu:

Podkarpackie. Będą nowe mosty na Sanie, Gołogówce i Dębie

mr 08.04.2020

Podkarpackie. Będą nowe mosty na Sanie, Gołogówce i Dębie
fot. GDDKiA
GDDKiA poinformowała o przetargu na remont trzech mostów w województwie podkarpackim, w miejscowościach Klecie, Nowa Dęba i Radymno. Mosty powstaną na rzekach Gołogówka, Dęba i San.
Postępowanie obejmuje trzy zadania: remont mostu przez rz. Dęba w m. Nowa Dęba, w ciągu DK-9 Radom − Rzeszów w km 142+657, remont mostu przez rz. Gogołówka w m. Klecie w ciągu DK-73 Wiśniówka – Jasło w km 149+546 oraz remont mostu przez rz. San w m. Radymno, w ciągu DK-94 (dawna droga nr 4) Jędrzychowice – Korczowa w km 667+477.

Konieczność przeprowadzenia robót remontowych spowodowana jest istniejącymi uszkodzeniami nawierzchni jezdni, nawierzchni kap chodnikowych oraz pozostałych elementów wyposażenia obiektów jak np. ubytki betonu na obiekcie czy uszkodzenia systemu odwodnienia, barier, gzymsów, balustrad.

Zamówienie obejmuje realizację robót tzw. połówkami czyli z zachowaniem jednokierunkowego ruchu kołowego w trakcie prowadzenia robót. Roboty będą polegały na rozbiórce wyposażenia i niezbędnych elementów konstrukcyjnych na połowie obiektu, remoncie połowy istniejącego obiektu i dojazdów, przełożeniu ruchu na wyremontowaną połowę obiektu, rozbiórce elementów na pozostałej części obiektu i dojazdów, remoncie drugiej części obiektu wraz z dojazdami.

Przy dokonywaniu wyboru najkorzystniejszej oferty stosowane będą następujące kryteria oceny ofert: cena (60 proc.) oraz kryteria pozacenowe: okres gwarancji (20 proc.) i termin realizacji (20 proc).

Planowany termin realizacji zamówienia to maksymalnie listopad 2020 r.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony