Partnerzy serwisu:

Podkarpackie: DK-77 ma zostać rozbudowana

Leonard Dolecki 03.10.2018

Podkarpackie: DK-77 ma zostać rozbudowana
fot. GDDKiA
Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad ogłosił przetarg na projekt rozbudowę odcinka drogi krajowej nr 77 na trasie Gorzyce – Wólka Pełkińska – Pełkinie. Przedsięwzięcie jest podzielone na dwie części.
Inwestycja dotyczy odcinka drogi krajowej nr 77 w zachodniej części województwa podkarpackiego. Według planu inwestycja ma zostać zrealizowana w ciągu 23 miesięcy. Projekt został podzielony na dwie części.

Pierwszy odcinek, który ma zostać rozbudowany, to trasa Wólka Pełkińska – Gorzyce o długości 3,48 km. Prace obejmą przebudowę drogi, istniejącego odwodnienia drogi oraz kolidujących urządzeń i sieci istniejącej infrastruktury podziemnej i nadziemnej.

View Larger Map

Drugi fragment, który ma zostać zaprojektowany i rozbudowany, to trasa Wólka Pełkińska – Pełkinie o długości 2,068 km. Wykonawca będzie zobowiązany do opracowania koncepcji projektowej, uzyskania pozwolenia na przeprowadzenie prac, budowy drogi oraz otrzymania zezwolenia na użytkowanie infrastruktury.

Na oferty zamawiający czeka do 9 listopada br. Podczas ich oceny będą prane takie aspekty jak: cena (60%), okres gwarancji (20%) oraz zawodowa integracja osób (20%).
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony