Partnerzy serwisu:

Podkarpackie: Na DK-19 w Domaradzu powstanie nowy most

Leonard Dolecki 25.06.2019

Podkarpackie: Na DK-19 w Domaradzu powstanie nowy most
fot. GDDKiA
Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) ogłosił przetarg na budowę nowego mostu w ciągu drogi krajowej nr 9 (obecnie droga krajowa nr 19) w miejscowości Domaradz.
Przedsięwzięcie dotyczy obiektu znajdującego się w ciągu drogi krajowej nr 19, która docelowo ma być drogą krajową nr 9 łączącą Radom z granicą państwa w Barwinku. Przeprawa będzie przebiegać przez potok Kobyle w miejscowości Domaradz w km 232+751 trasy krajowej.

Zamówienie obejmuje budowę objazdu tymczasowego, rozbiórkę istniejącego mostu, budowę mostu stałego wraz z dojazdami, rozbiórkę objazdu tymczasowego, oraz zabezpieczenie i przebudowę urządzeń infrastruktury technicznej.

View Larger Map

Zamawiający, że w 2019 roku, w ciągu 3 miesięcy od podpisania umowy, wybudowany zostanie objazd tymczasowy. Następnie, do końca maja 2020 roku ma zostać wybudowany most stały przez potok Kobyłka, a do końca lipca 2020 roku mają zostać przeprowadzone roboty rozbiórkowe obiektu tymczasowego oraz roboty wykończeniowe i przyobiektowe wraz z rekultywacją terenu.

Na oferty zamawiający czeka do 9 lipca br. Podczas ich oceny będzie on brał pod uwagę takie aspekty jak: cena (60%), okres gwarancji (20%) oraz termin realizacji (20%).

Inwestycja pozwoli na poprawę bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy. Ponadto wpłynie pozytywnie na skomunikowanie w regionie.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Obiekty inżynierskie
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony