Partnerzy serwisu:

Podkarpackie: Rusza przetarg na rozbudowę DW-865

Leonard Dolecki 27.09.2018

Podkarpackie: Rusza przetarg na rozbudowę DW-865
fot. ZDW
Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich ogłosił przetarg na realizacji inwestycji dotyczącej przebudowy i rozbudowy odcinka drogi wojewódzkiej nr 865 Jarosław – Bełżec. Prace mają potrwać do końca października 2020 roku.
Inwestycja dotyczy odcinka DW-865 od miejscowości Zapałów do miejscowości Oleszyce liczącego 13,57 km. Jest to trzeci etap przedsięwzięcia dotyczącego rozbudowy tej trasy na odcinku Jarosław – Oleszyce – Cieszanów – Bełżec.

Wykonawca w ramach projektu przebuduje most na rzece Lubaczówka, zaprojektuje rozbudowę całego odcinka od miejscowości Zapałów do miejscowości Oleszyce oraz przebuduje fragment tej trasy o długości 5,85 km od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1666R do do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 867 w miejscowości Oleszyce.

Zadanie będzie prowadzone w systemie „zaprojektuj i buduj”. Oznacza to, że wykonawca będzie zobowiązany do opracowanie dokumentacji projektowej, uzyskania zezwolenia na realizację prac, przeprowadzenie robót budowlanych oraz otrzymania pozwolenia na użytkowanie infrastruktury.

View Larger Map

Przedsięwzięcie jest współfinansowanie projektu z EFRR w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014- 2020.

Według planu umowa ma zostać podpisana w lutym 2019 roku, a prace maja potrwać do końca października 2020 roku. Na oferty zamawiający czeka do 9 listopada br. Podczas ich oceny będzie brał pod uwagę takie aspekty jak: cena (60%) oraz długość okresu gwarancji i rękojmi za wady (40%).

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony