Partnerzy serwisu:

Podlaskie. Do przebudowy 19 km drogi nr 690

Elżbieta Pałys 05.07.2018

Podlaskie. Do przebudowy 19 km drogi nr 690
fot. Radosław Drożdżewski, commons.wikimedia.org, GNU FDL (13)
Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku szuka wykonawcy przebudowy drogi wojewódzkiej nr 690. Chodzi o odcinek Ciechanowiec – Ostrożany. To trasa licząca blisko 19 km.
Zadaniem wykonawcy będzie budowa i rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 690 wraz z drogowymi obiektami inżynierskimi i niezbędną infrastrukturą techniczną na wskazanym odcinku.


Wyświetl większą mapę
Inwestor chce, by droga po przebudowie miała na całym odcinku szerokość 7 m (dwa pasy ruchu po 3,5 m) i 1,5-metrowe pobocza. Przy okazji mają być wykonane korekty nienormatywnych łuków poziomych i pionowych i wybudowane ciągi pieszo-rowerowe.

Przebudowy i budowy wymagają także obiekty inżynierskie, w tym mostu nad rzeką Pełchówką – zaplanowano nowy obiekt w km 37+464, stary, w km 37+537 ma iść do rozbiórki.

Poprawione będą przepusty, zatoki autobusowe, wybudowane zostanie stanowisko do kontroli i ważenia pojazdów, a także skrzyżowania z drogami powiatowymi. Przejścia dla pieszych zostaną doświetlone.

Podlaski ZDW na oferty czeka do 14 sierpnia. Zamówienie ma być zrealizowane w ciągu 15 miesięcy od zawarcia umowy, z wyłączeniem okresów zimowych.

Oferta najkorzystniejsza będzie wybierana na podstawie kryterium ceny – 60 proc. i okresu gwarancji – 40 proc.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony